KAYZER KONVEYÖR

  • +90 312 329 7683
  • +90 555 253 81 57
  • [protected email address]
Teleskopik Konveyörler

Teleskopik Konveyörler

Teleskopik konveyörler genellikle araç yükleme ve boşaltma işlemlerini daha kolay, daha hızlı ve güvenli gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Araç içine doğru uzayabilen teleskop gövdelerden oluşmaktadır. Farklı uzunluk ve genişliklerde üretilebilen teleskopik konveyörler ile farklı büyüklük ve ağrılıklarda ürünlerin treylerde, konteynırlarda ve kamyonlarda yükleme ve boşaltma işlemleri son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Makine emniyet gereksinimlerine göre üretilen teleskobik konveyörler talep edilecek ek sistemlerle donatılabilmektedir. Sabit gövdeli veya hidrolik kaldırmalı, kayar sistemli çözümler sunabilmekteyiz. Taleplerinize ve kullanım alanlarınıza uygun modeller için mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Mobil Konveyörler

Mobil Konveyörler

Paketlenmiş veya çuvallanmış ürünlerin depolanması, istiflenmesi veya yükleme boşaltma işlemlerinde bu ürünlerin transfer edilmesi ile ilgili işlemlerin çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Makinenin giriş ve çıkış konveyörlerinin bağımsız çalışması ve uç konveyörün makara ve halat sistemi sayesinde paralelliğini her durumda koruması yükleme ve boşaltma işlemlerinde rahat çalışmaya yönelik esneklik sunmaktadır. Halat sistemi çok uzun süreli çalışmalarda dahi hassasiyetini yitirmemektedir. Konveyörün mobil yürüme sistemi sayesinde insan gücüne ihtiyaç duyulmadan konumu değiştirilebilmekte ve bu hareket basit manevralarla çok yönlü sağlanabilmektedir. Ön ve arka tekerleklerin birbirinden bağımsız manevra kabiliyetine sahip olması sayesinde dar alanlarda pozisyon değişikliğine olanak sağlamakta ve tam manevra özelliği ile yengeç yürüyüşü gerçekleştirebilmektedir. Ürün çıkış tarafını (boşaltmada giriş) temsil eden ve yüksekliği ayarlanabilen konveyör kısmının makas sistemi ile donatılmış olması konveyör şasisinin burulmasını engellemekte ve daha kısa hidrolik silindir kullanımına olanak sağladığından düşük enerji ve hidrolik akışını yeterli kılmaktadır. Bu kısım isteğe bağlı olarak yükselebilmektedir. Birbirinden bağımsız direk akuple ve hızları değiştirilebilir motorlar sayesinde uzun ömürlü çalışma koşullarını garanti etmekte ve mükemmel bir doğrusallık sunabilmektedir.
Portatif Konveyörler

Portatif Konveyörler

İlgili alanda taşınabilir ağırlık ve ölçülerde üretilmektedir. Tekerlekli, kayar sistemli ve kızaklı olarak tasarlanabilmektedir. Farklı tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Zaman Kayışlı / Düz Kayışlı Konveyörler

Zaman Kayışlı / Düz Kayışlı Konveyörler

Genellikle plaka veya panel şeklinde ürünlerin taşınması, döndürülmesi ve hizalanması için kullanılmaktadır. İstenilen her tipte ve ölçüde özel üretim yapılmaktadır. Farklı kullanım alanları ve tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Maden Konveyörleri

Maden Konveyörleri

Kırma eleme tesisleri, kum ocakları veya maden endüstrisinde kullanılan konveyörlerdir. Madencilikte ürünün sürekli bir yerden başka bir yere transferi gerçekleşir. Bu doğrultuda yatay ve açılı bantlı maden konveyörleri kullanılmaktadır. Maden konveyörleri ürünün aktarılacağı noktaya göre farklı uzunluklarda olabilmektedir. Bu alanda genellikle bantlı konveyörler tercih edilir. Taşınması istenen malzemeye göre kullanılabilecek çeşitli bant malzemesi ve tipi mevcuttur. Sektöre ve taşınacak malzemenin özelliklerine göre tasarım ve mühendislik çalışması yapılır. Farklı tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Dönüşlü Modüler Bantlı Konveyörler

Dönüşlü Modüler Bantlı Konveyörler

Kullanım alanlarında mamülün doğrusal olmayan virajlı bir hat üzerinde taşınması için kullanılır. Modüler bant özellikleri taşınacak ürünün sınıfına ve ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Plastik ve metal modüllerden üretilebilmektedir. Genellikle gıda sektöründe tercih edilen konveyörlerdir. Farklı kullanım alanları ve tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Geçiş Konveyörleri

Geçiş Konveyörleri

Kullanım alanlarında mamülün doğrusal veya doğrusal olmayan bir hat üzerinden başka bir hatta geçirilmesi için kullanılır. Zincirli veya kayışlı modüllerden üretilebilmektedir. Genellikle kargo sektöründe tercih edilen konveyörlerdir. Farklı kullanım alanları ve tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Yatay Transfer Konveyörleri

Yatay Transfer Konveyörleri

Tüm alanlarda dökme veya parçalı yüklerin taşınması için kullanılır. Sunacağımız çözümlerle tek parçalı veya birbirine entegre sistemler üretilmektedir. Farklı kullanım alanı ve tasarım modelleri için mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Z Tipi Konveyörler

Z Tipi Konveyörler

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda her ölçü, özellik ve formda konveyör üretimi yapılmaktadır. Farklı tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Kovalı Elevatörler

Kovalı Elevatörler

Özellikle gıda endüstrisinde tohum, bakliyat ve kuruyemiş gibi ürünlerin dikey veya yatay taşınmasında kullanılır. Sabit ve seyyar modelleri vardır. Kuru malzemelerin yüksek noktalara taşınması için oldukça kullanışlı sistemlerdir. Farklı kullanım alanları ve tasarımlar için lütfen mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Vibrasyonlu Konveyörler

Vibrasyonlu Konveyörler

Özellikle toz, granürlü ve küçük tane özellikli malzemelerin taşınmasında kullanılır. Ürün akışı ayarlanabilen titreşim motoru ile değişkendir. İhtiyacınıza uygun modeller için mühendislik departmanımızla irtibata geçiniz.
Otomatik Manyetik Ayırıcı

Otomatik Manyetik Ayırıcı

Sürekli temizlemeli otomatik çift taraflı manyetik ayırıcı; Otomatik temizlemeli manyetik ayırıcı dökme yüklerdeki manyetik metal kirleri ayırmak amacıyla kullanılır. Gıda endüstrisinde uygulanan standartlar minimum 18000 Gauss manyetik çekim gücüne sahip mıknatısları zorunlu tutmaktadır. Farklı kapasite ve büyüklüklerde kullanıcı tarafından belirlenen özelliklerde üretim yapmaktayız. Manyetik ayırıcının temizlenmesi; Otomatik olarak çalışan ve zamanlama limitlerinin ayarlanabilir olması sayesinde üretim hattını durdurmaya gerek kalmadan temizleme yapabilmektedir. Ayrıştırılan metal parçacıklar sistem üzerine entegre silolar içerisinde biriktirilir. Lütfen talepleriniz ve üretim hattınızın özellikleri için bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat İsteyin

*
 
3WTURK CMS v8.3.1